Fakültemiz Bölümlerine 2022 – 2023 Eğitim Öğretim yılı Güz yarıyılında Merkezi Yerleştirme Puanı ile Yatay geçiş Başvurusunda bulunan adayların durumları aşağıda belirtilmiş olup, başvuruları kabul edilen adayların 31 Ağustos - 02 Eylül 2022 tarihleri arasında Fakültemiz Öğrenci İşlerine Bürosuna şahsen 2 adet fotoğraf ile başvurarak kayıtlarını yaptırmaları gerekmektedir.
Sıra No |
Adı Soyadı |
Müracaat ettiği bölüm |
Başvuru Durumu ve İntibak Edeceği Sınıf |
1 |
Sema KANTÜRK |
Alman Dili ve Edebiyatı |
Hazırlık Sınıfına Kabul |
2 |
Tuğçe GÜZEL |
Alman Dili ve Edebiyatı |
Hazırlık Sınıfına Kabul |
3 |
Ali Deniz BAKAR |
Alman Dili ve Edebiyatı |
Hazırlık Sınıfına Kabul |
4 |
Murat OCAK |
Alman Dili ve Edebiyatı |
Hazırlık Sınıfına Kabul |
|
|||
5 |
Bahriye KARACA |
Arkeoloji |
1. Sınıfa Kabul |
6 |
Ertuğrul AZUT |
Arkeoloji |
1. Sınıfa Kabul |
7 |
Beste DEMİR |
Arkeoloji |
3. Sınıfa Kabul |
|
|||
8 |
Kubilay KUYUMCU |
Biyoloji |
1. sınıfa Kabul |
9 |
Ahmet YÜCEL |
Biyoloji |
Kabul edilmemiştir. |
|
|||
10 |
Berkay VAREL |
Coğrafya |
1. Sınıfa Kabul |
11 |
Umut Can ÇELİK |
Coğrafya |
1. Sınıfa Kabul |
12 |
Umut DEMİR |
Coğrafya |
1. Sınıfa Kabul |
13 |
Hakan DALKIÇ |
Coğrafya |
Kabul Edilmemiştir. |
|
|||
14 |
Kubilay KUYUMCU |
Fizik |
1. Sınıfa Kabul |
15 |
Çağrı ÇUBUKÇU |
Fizik |
3. Sınıfa Kabul |
|
|||
16 |
Ayşenur GÜZEL |
Fransız Dili ve Edebiyatı |
Hazırlık Sınıfına Kabul |
17 |
Ege ÇARAY |
Fransız Dili ve Edebiyatı |
Hazırlık Sınıfına Kabul |
18 |
Halime ÖZDEMİR |
Fransız Dili ve Edebiyatı |
Kabul Edilmemiştir. |
|
|||
19 |
Selenay GÜR |
İngiliz Dili ve Edebiyatı |
1. Sınıfa Kabul |
20 |
Şevval YAVRUTÜRK |
İngiliz Dili ve Edebiyatı |
1. Sınıfa Kabul |
|
|||
21 |
Emir ORTATEPE |
Kimya |
1. Sınıfa Kabul |
22 |
Emrah BAYKIN |
Kimya |
1. Sınıfa Kabul |
23 |
Ceren AYDOĞDU |
Kimya |
1. Sınıfa Kabul |
24 |
Oğuzhan CİN |
Kimya |
2. Sınıfa Kabul |
25 |
Burak Batuhan ÇAKAR |
Kimya |
2. Sınıfa Kabul |
|
|||
26 |
Ece Irmak ÖZKAN |
Matematik |
1. Sınıfa Kabul |
27 |
Sertan KARASU |
Matematik |
2. Sınıfa Kabul |
28 |
Sude Nur ERCAN |
Matematik |
1. Sınıfa Kabul |
29 |
Mustafa TEMUR |
Matematik |
1. Sınıfa Kabul |
30 |
Özge ÇORLU |
Matematik |
1. Sınıfa Kabul |
31 |
Hümeyra GÜLER |
Matematik |
3. Sınıfa Kabul |
|
|||
32 |
Kaan DOĞAN |
Psikoloji |
1. Sınıfa Kabul |
33 |
Fırat Can DEDE |
Psikoloji |
1. Sınıfa Kabul |
34 |
Yeliz GÖKYILDIZ |
Psikoloji |
2. Sınıfa Kabul |
35 |
Feyza Sude ÖZGÜR |
Psikoloji |
2. Sınıfa Kabul |
36 |
Zehranur Süreyya GEMİRİ |
Psikoloji |
2. Sınıfa Kabul |
37 |
Yasin ORDU |
Psikoloji |
2. Sınıfa Kabul |
38 |
Buse Nur SATIR |
Psikoloji |
2. Sınıfa Kabul |
|
|||
39 |
Bahar DEMİREZEN |
Sosyoloji |
1. Sınıfa Kabul |
40 |
Dilay Deniz DENİZLİ |
Sosyoloji |
1. Sınıfa Kabul |
42 |
Yakup Berk TOPALOĞLU |
Sosyoloji |
1. Sınıfa Kabul |
41 |
Beyzanur KARAKAŞ |
Sosyoloji |
2. Sınıfa Kabul |
|
|||
43 |
Oğuz AVCI |
Tarih |
1. Sınıfa Kabul |
44 |
Demet AYDOĞMUŞ |
Tarih |
1. Sınıfa Kabul |
45 |
Kadir KOR |
Tarih |
1. Sınıfa Kabul |
46 |
Şeydanur Dağdelen |
Tarih |
1. Sınıfa Kabul |
47 |
Muhammed Emir ÇELİK |
Tarih |
2. Sınıfa Kabul |
48 |
Doğukan TURAN |
Tarih |
2. Sınıfa Kabul |
|
|||
49 |
Hilal ÇİÇEK |
Türk Dili ve Edebiyatı |
1. Sınıfa Kabul |
50 |
Berfu Damla HALHALLI |
Türk Dili ve Edebiyatı |
3. Sınıfa Kabul |